Registruotiems vartotojams
 
Pasirinkite paslaugą
eTelemetrija
eTransportas
eSauga
ePagalba
Naujienos
2013-10-16
 
Vairuotojo tachografo kortelės nuskaitymas DDD formatu
 

UAB „AKTKC“ - Apsaugos centras" vystydama vietos nustatymo paslaugą susiejo vairuotojų kortelių skaitytuvą su vietos nustatymo, valdymo ir komunikavimo įranga (toliau VNVKĮ). Šis sprendimas įgalina parsiųsti vairuotojo kortelės failą (standartizuotas DDD formatas) iš bet kurios vietos, kur yra GSM ryšys.

Vairuotojo kortelės skaitytuvas jungiamas automobilyje prie VNVKĮ, o įstačius vairuotojo kortelę skaitytuvas indikuoja apie duomenų paėmimą iš kortelės. Pasibaigus šiai procedūrai, skaitytuvas indikuoja failo duomenų paėmimo iš kortelės pabaigą. Sekančiu etapu šis failas išsiunčimas GSM tinklais į Apsaugos centro WebFleet paslaugos (toliau WebFleet) serverį, prie kurio per interneto naršyklę jungiasi vartotojai iš bet kurios vietos, kur yra internetas. Failo paėmimo iš vairuotojo kortelės ir perdavimo bei patalpinimo Webfleet serveryje procesas trunka tik iki 5 min. Serveryje patalpintą DDD formato failą vartotojai gali atsisiųsti į savo kompiuterį išsaugojimui ar darbui su specializuotomis DDD failų nuskaitymo programomis. DDD failas pilnai atitinka visus LR Valstybinės kelių transporto inspekcijos reikalavimus, todėl šis sprendimas tampa ypatingai patogus vežėjams, kurių vairuotojai dirba užsienyje arba apskaitomi didesni kiekiai vairuotojų. Vežėjai privalo išsaugoti šiuos DDD failų duomenis kas 28 dienas, todėl jiems labai svarbus savalaikis nuotolinis DDD failų iš vairuotojų kortelių nuskaitymas, nesvarbu kur yra vairuotojai su transporto priemonėmis.

„Apsaugos centras“ taip pat sukūrė integruotą sprendimą, kuomet į Webfleet serverį patalpintas DDD formato failas konvertuojamas ir išsiunčiamas į apskaitos programą „Transportas“. Programa „Transportas“ atvaizduoja tikslią informaciją apie tai, kokią mėnesio dieną varuotojas pradėjo darbą ir kada baigė, bei kada ir kokią transporto priemonę jis vairavo. Šie duomenys perduodami ir atvaizduojami programos darbo laiko apskaitos žiniaraščio formoje. Kita tabeliui pildyti reikalinga informacija (atostogos, nedarbingumas ir t.t) įvedama rankomis arba automatiškai paimama iš buhalterinės apskaitos programos „Agnum“. 


Norėdami sužinoti daugiau arba išbandyti paslaugą kreipkitės į pardavimų vadybininkus.