Registruotiems vartotojams
 
Pasirinkite paslaugą
eTelemetrija
eTransportas
eSauga
ePagalba
Naujienos
2011-11-17
 
UAB „AKTKC“ dalyvavo Asociacijos „Apsaugos verslo grupė“ (AVG) organizuotoje VII-ojoje Lietuvos asmens ir turto saugos specialistų konferencijoje.
 
        Lapkričio 10 dieną Vilniuje asociacija „Apsaugos verslo grupė“ (AVG) organizavo VII-ąją tarptautinę konferenciją asmens ir turto saugos specialistams „Apsaugos verslo aplinka Baltijos šalyse ir Europoje“. Šio renginio tikslai – saugos paslaugų rinkos situacija Baltijos šalyse ir ES, bendradarbiavimas su valstybės institucijomis ir kitų rinkos šakų dalyviais, techninių, fizinių ir intelektualinių saugos naujovių pristatymas, darbuotojų kvalifikacija, saugos paslaugų kokybiniai rodikliai, saugos srityje dirbančių specialistų patirties ir žinių pasidalijimas.
       „Nuolat vyksta glaudus bendradarbiavimas su draudimo bendrovėmis automobilių saugos srityje, siekiama ši bendradarbiavimą plėsti ir kitose AVG veiklos srityse. Taip pat vyksta bendravimas su Policijos departamentu, Valstybine priešgaisrinės saugos ir gelbėjimo tarnyba, Valstybine mokesčių inspekcija ir kitomis institucijomis. Daugiau kaip prieš metus prasidėjo glaudus bendradarbiavimas tarp Baltijos šalyse saugos srityje veikiančių šakinių asociacijų. Bendradarbiavimas vyksta paslaugų standartizacijos, darbuotojų kvalifikacijos kėlimo ir pripažinimo srityse, keičiamasi gerosiomis praktikomis“, - sakė asociacijos „Apsaugos verslo grupė“ prezidentas Saulius Pridotkas.
       Konferencijoje pranešimus skaitė Latvijos ir Estijos saugos asociacijų atstovai, svečias iš Europos saugos paslaugų konfederacijos, Specialistai iš Policijos departamento, Valstybinės mokesčių inspekcijos, Draudikų asociacijos, kitų institucijų bei organizacijų.
       S. Pridotkas atkreipia dėmesį, kad konferencija aktuali ir dėl to, kad nuo 2012 m. sausio 1 d. policija nebeteiks komercinių asmens ir turto saugos paslaugų. „Šias paslaugas teks vien tik komerciniai ūkio subjektai. Asociacijos turimomis žiniomis net tolimiausiuose Lietuvos taškuose objektai neturėtų likti be apsaugos. Saugos paslaugų plėtrą vykdo tiek asociacijos įmonės, tiek jai nepriklausančios ilgametę patirtį turinčios ir naujos įmonės. Manau, apie tai konferencijoje taip pat bus kalbama“, - kalbėjo asociacijos prezidentas. Asociacija „Apsaugos verslo grupė“ suinteresuota, kad apie rinkos pokyčius būtų laiku ir tinkamai informuota visuomenė, kad žmonės žinotų kaip tinkamai pasirinkti kvalifikuotą ir patikimą paslaugos teikėją.


Šaltinis: http://www.avg.lt/NAUJIENOS-18