Registruotiems vartotojams
 
Pasirinkite paslaugą
eTelemetrija
eTransportas
eSauga
ePagalba
Naujienos
2011-05-27
 
Baigtas dalinai iš ES struktūrinės paramos finansuotas projektas “Telemetrinis techninių įrenginių valdymas, techninės priežiūros ir apsaugos organizavimas bei atsiskaitymai mobiliuoju telefonu“
 


         2011 m. gegužės 29 d. UAB „AKTKC“ baigė įgyvendinti projektą, „Telemetrinis techninių įrenginių valdymas, techninės priežiūros ir apsaugos organizavimas bei atsiskaitymai mobiliuoju telefonu“ vykdytą pagal 2007-2013 metų ES struktūrinės paramos panaudojimo strategiją ir Ekonomikos augimo veiksmų programos priemonę „Intelektas LT“. Projekto vertė siekia 1,02 mln. litų, iš jų 460 tūkst. litų finansuota Europos regioninės plėtros fondo lėšomis. Projekto metu buvo sukurtas techninių įrenginių nuotolinio valdymo prototipas įvairios įrangos nuotoliniam valdymui ir administravimui. Sukurta reikiama technologinė ir programinė bazė. Tikimės jau šių metų pabaigoje rinkai pateikti sprendimą, sukurtą prototipo pagrindu, leisiantį:
  • Nutolusių objektų įrangos valdytojams suteikti galimybę matyti įrangos kontroliuojamų parametrų pokyčius ir/ar apskaitos prietaisų rodmenis    realiame laike, esant galimybei, valdyti ir kontroliuoti bei techniškai prižiūrėti įrangą iš nutolusios stacionarios ar mobilios darbo vietos.
  • Nutolusių objektų valdytojams suteikti galimybę kontroliuoti nutolusių objektų bei jų įrangos prieigą, planuoti bei koordinuoti aptarnaujančio personalo darbą, sieti transporto priemonių naudojimą su pranešimais iš objektų. 
  • Mobiliojo GSM ryšio tinklų vartotojams suteikti galimybę atsiskaityti už valdomų įrenginių išduodamas prekes ar suteikiamas paslaugas mobiliuoju telefonu, o šių įrenginių savininkus informuoti apie pardavimus realiu laiku. Dėkojame visiems partneriams ir įmonėms, savo patirtimi ir darbu prisidėjusiems prie projekto veiklų įgyvendinimo.