Registruotiems vartotojams
 
Pasirinkite paslaugą
eTelemetrija
eTransportas
eSauga
ePagalba
Naujienos
2015-05-07
 
Naujas paslaugos „eTransportas“ veidas
 

UAB „AKTKC“ atnaujino transporto priemonių stebėjimo ir kontrolės paslaugos „eTransportas“ prekės ženklą. Sukurtas žodinis-grafinis logotipas, tiesiogiai nurodantis paslaugos pavadinimą.Kadangi „eTransporto“ funkcionalumą renkasi klientai, išskirtos dar trys aktualios paslaugos kategorijos. Taip pat sukurti logotipo variantai kiekvienai iš jų.

Pasirinktas skirstymas leidžia vadybininkams efektyviau bendrauti su klientais, nes jie gali rinktis norimą paslaugos dalį, įvardindami konkretų jos pavadinimą.

 

Pagrindinis transporto stebėjimo ir kontrolės paslaugos „eTransportas“ logotipas.

eTransportas-biuras – logotipas susirašinėjimo bei dokumentų siuntimo tarp vadybininko (kompiuterio) ir vairuotojo (planšetės) funkcijoms.

eTransportas-išmanusis – logotipas vietos nustatymo programai ir kitoms funkcijoms planšetiniame kompiuteryje.

eTransportas-vieta – transporto judėjimą ir būsenas atvaizduojanti programa.

Įvestos subtilios, vidutinio sodrumo spalvos pabrėžia technologijomis paremtos paslaugos modernumą, taip pat – padeda atskirti „eTransportas“ kategorijas. Pagrindinis paslaugos logotipas turi paslaugai ir seniau naudotos mėlynos atspalvį, tad šiuo atveju išlieka tęstinumas.

 

Stilizuota „e“ raidė logotipo priekyje ne tik nurodo paslaugos sąsają su web aplinka, bet yra ir vizualiai abstraktesnė bei panaši į lokacijos simbolį. Pagrindiniai logotipų akcentai, t.y. spalvotos „e“ raidės, panaudotos kaip programėlių ikonos išmaniesiems įrenginiams – taip sukuriant aiškią sąsają su logotipais.

Programėles galima atsisiųsti:


Paspaudę ČIA arba čia:Vietos nustatymas planšetėje
  Paspaudę ČIA arba:Susirašinėjimo programėlė