Registruotiems vartotojams
 
Pasirinkite paslaugą
eTelemetrija
eTransportas
eSauga
ePagalba
Naujienos
2014-05-12
 
Pasitelkus eTransportą klientui sugrąžinta pavogta transporto priemonė
 

Š.m. balandžio 8 dienos rytą, 09:46 val., UAB „AKTKC“ sulaukė kliento, UAB „Kretingalės mėsa“, skambučio dėl dingusios transporto priemonės ir operatyviai išsprendė susidariusią situaciją.

 

Klientas naudojasi „Apsaugos centro“ teikiama transporto priemonių sekimo paslauga „eTransportas“. Taigi, UAB „AKTKC“ darbuotojai, kartu su policijos pajėgomis, nedelsiant ėmėsi transporto priemonės paieškų.

 

Nustatyta pavogto automobilio buvimo vieta ir surengta policijos pasala. Vagys sulaikyti jau tos pačios dienos pavakarę, apie 17 val., Panevėžyje. Dar po kelių valandų automobilis grąžintas ir teisėtam jo savininkui.

 

UAB „AKTKC“ transporto sekimo paslaugas teikia jau apie dešimtmetį. Klientai per tą laiką spėjo įsitikinti paslaugų teikiama nauda ne tik ieškant pavogtų transporto priemonių, bet ir optimizuojant savo logistikos išteklių kontrolę.


 

Straipsnis apie vagystę: http://www.15min.lt/naujiena/aktualu/nusikaltimaiirnelaimes/kretingales-mesos-tarnybinis-automobilis-tapo-gardziu-kasniu-dviem-nusikalteliams-taciau-jiems-vagyste-greitai-atsirugo-59-425306