Registruotiems vartotojams
 
eSauga
eSauga naujienos
Gyventojams
Verslui
Paslaugų veikimo principas
Paslaugų teikimo teritorija
Paslaugų užsakymas
     eSauga – tai namuose (objekte) esančio turto apsaugos paslauga nuo neteisėto fizinio poveikio, vagystės ar grobimo.Dažniausiai paslauga traktuojama: signalizacijos sistemos būklės stebėjimas centralizuotame stebėjimo pulte (CSP) ir reagavimas (ginkluotos greitojo reagavimo ekipažo (GRE) iškvietimas į objektą, informacinis skambutis ar SMS pranešimas Užsakovui apie į CSP gautą pavojaus pranešimą ar pan.) į CSP gautus pavojaus pranešimus.

  Kodėl reikalinga būsto apsauga?
     Kiekvienais metais mūsų šalyje užregistruojama daugiau nei 3  tūkstančiai vagysčių įsibraunant į gyvenamąsias patalpas.
Vieni vagys tyliai įsliūkina šeimininkams miegant naktį, kiti pritaiko raktus ar visrakčius. Kartais užpuolami ir sužalojami ar net nužudomi namų šeimininkai, vieni namie likę vaikai. Nustatyta, kad beveik visas spynas vagys įveikia be vargo ir su paprasčiausiais įrankiais.
Deja, policija išaiškina tik dalį užregistruotų vagysčių ir tai skatina patiems pasirūpinti savo būsto bei artimųjų apsauga.
Kiekvienas žino atvejų, kai kaimynams, draugams ar pažįstamiems išvykus jų butai ar namai buvo apvogti.
   Mitai apie Jūsų namų saugumą

     Mano būstas yra saugus: pavojuje padės kaimynai.
Jei kaimynai ir stengtųsi visą parą prižiūrėti Jūsų namus, tai neįmanoma: jie maudosi, važiuoja į parduotuvę, kalba telefonu, prižiūri vaikus, miega ir tik retkarčiais žvilgteli, kas darosi už jų būsto ribos. Niekas neįvertina galimos kaimynų baimės ar abejingumo iškilus pavojui. Ne be reikalo saugos specialistai pavojaus atveju rekomenduoja šaukti „GAISRAS“, o ne „GELBĖKIT“!
Esu saugus, nes mano turtas apdraustas.
Draudimas vagystės atveju atlygina prarastų daiktų kompensavimą. Ar tikrai? Žiedas, paveldėtas iš prosenelės, senelio medalis, gautas už drąsą ginant šalies laisvę ir nepriklausomybę, jūsų gražiausias vaikystės prisiminimas – jų neįmanoma apdrausti. Viena yra prarasti kompiuterį, bet kaip gi informacija jame (pvz.: diplominis darbas, Jūsų įmonės buhalterija)? Kiekvieno namuose yra daug daiktų, kurių vertės draudimas negali kompensuoti. O kaip moralinė trauma, išgąsdinti artimieji ar vaikai?
Neturiu nieko vertingo, tad nenukentėsiu.
Kai kurie gyventojai mano, kad nieko vertingo neturi ir jiems niekas negresia. Tik po nelaimės jie supranta, kokią moralinę traumą patyrė, kiek daug materialinių nuostolių, kokie svarbūs ir brangūs prarastieji daiktai. Be to, vagys gali būti žiaurūs ir kerštingi. Daug žmonių yra smarkiai nukentėję įsilaužimo metu vien dėl to, kad vagys rado mažai vertingų daiktų ar tiesiog netramdomi galėjo viską niokoti.
Gera spyna/durys užtikrina namų saugumą.
Namų šeimininkai dažnai investuoja įrengdami patikimas spynas ar namo išorinį apšvietimą. Tačiau nepadės ir geriausias užraktas, jeigu jis įstatytas į senas medines duris. Šios paprastai išlaužiamos su visa stakta, o ir šarvuotos durys – nesunkiai įveikiamos. Taip pat vagys dažnai patenka per kaimynų duris, perlipa per susisiekiantį balkoną ir, atsidarę duris, pasišalina pagrobę Jūsų turtą. Ryžtingas vagis gali labai greitai nustatyti, ar kas nors yra namuose: pakanka paspausti durų skambutį. Jei kas atsiliepia, vagys paprastai apsimeta prekių platintojais ar apklausų dalyviais.

   Pasirūpinkite nuolatine savo būsto apsauga su paslauga „eSauga“
     „Apsaugos centras“ techninės saugos paslaugų srityje turi daugiau nei 10 metų patirtį. Apsaugos organizavimui naudojame analogų neturinčią naujos kartos specializuotą INTERNET ar GSM tinklais komunikuojančią įrangą leidžiančią teikti ženkliai aukštesnės kokybės saugos paslaugą žemesne kaina.
„Apsaugos centras“ siūlo nemokamą apsaugos įrangą visą naudojimosi laikotarpį; Jūs tik turėsite sumokėti įjungimo į
centralizuotą stebėjimo pultą (CSP) mokestį bei mokėti mėnesinį mokestį už jūsų namų apsaugos sistemos būklės
stebėjimą ir reagavimą į gaunamus signalus.